Film ślubny

W tak szczególnym dniu, jakim jest dzień ślubu, nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie – jest miejsce na radość i wzruszenie,  ale też łzy,napięcie i niepokój. To dzień bogaty w wydarzenia, które razem tworzą piękną, romantyczną historię.

Historia każdej pary, z którą pracujemy jest inna. Jesteśmy po to by opowiedzieć ją w niebanalny, zajmujący sposób; pokazać bogactwo uczuć i zdarzeń, ale też wyjątkowe miejsca, stroje, dekoracje, czyli to wszystko, co sprawia, że każdy ślub jest niepowtarzalny. Opowiedzieć tę historię w najlepszy sposób, zachowując przy tym indywidualność i unikatowość.

W ofercie posiadamy trzy pakiety Ślubne, są one dostępne w czasie konsultacji z nami.

Dla najbardziej wymagających jesteśmy w stanie zrealizować reportaż z wykorzystaniem znakomitych lektorów, którzy wzbogacają materiał dodatkowymi informacjami. Tak skomponowany film daje w efekcie końcowym bardzo oryginalną Opowieść Ślubna Waszej historii miłosnej.

Powstają też u Nas krótkie formy ślubne, wizytówki, etiudy które zawierają tylko te najważniejsze chwile, często przybierają one formę klipu, streszczenia bądź opowiadania. Nowością mogą być multimedialne zaproszenia na płycie DVD, z filmem który zawiera krótką opowieść Waszej Miłości a jednocześnie tworzy oryginalny klimat Zaproszenia Ślubnego. Podczas realizacji zachowujemy się dyskretnie by dać Wam i Waszym Gościom dużą swobodę i poczucie komfortu.

Film ślubny możemy zrealizować na wiele kamer przy użyciu profesjonalnych stabilizatorów i z wykorzystaniem rejestratorów dźwięku dzięki czemu dźwięk będzie czytelny a obraz stabilny i profesjonalnie zrealizowany. Format początkowy filmu to HD dzięki czemu w postprodukcji możemy tworzyć płyty Blue-Ray lub DVD, bądź też dostosować format do indywidualnych wymogów klienta.

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, nie czekaj już dziś napisz do nas i dowiedz się czy Twój termin jest jeszcze dostępny.